Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Naši zákazníci těží z naší partnerské sítě.

Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, využíváme síť předních dodavatelů z textilního a plastikářského průmyslu. To nám umožňuje nabízet nejlepší stroje za nejlepších podmínek.

Naši partneři v různých regionech:

BULHARSKO  RUMUNSKO  MAĎARSKO 

ČESKÁ REPUBLIKA/SLOVENSKO  RAKOUSKO

 

Bild Name
BritAs Logo

BritAs

Globální lídr pro inovativní řešení filtrace taveniny. Filtrační systémy BritAS zajišťují, že vysoká úroveň znečištění může být hospodárně a efektivně vyfiltrována z taveniny plastu.

Coperion Logo

Coperion

Kompletní zařízení pro plastikářský a chemický průmysl,kompaudační zažízení pro přípravu plastů, příprava práškových hmot, kompletní systémy a komponenty pneumatické dopravy pro plastikářský, chemický a potravinářský průmysl.

Coperion K-Tron Logo

Coperion K-Tron

Přední výrobce dávkovacích zařízení a systémů pneumatických doprav / komponentů, jakož i souvisejících zařízení, systémů a služeb. K-Tron vyvíjí, vyrábí, prodává a udržuje svá zařízení pro zpracovatelský průmysl

FAS Logo

FAS

Celosvětový výrobce strojů pro přeměnu plastových fólií na sáčky na roli: pytle a sáčky vlnkové, košilkové, s uzavíracím páskem (Draw-tape), hvězdicové, na odpadky, navíjecí jednotky pro průmyslové použití.

Mixaco Logo

Mixaco

Je celosvětově známou firmou v oboru míchání - varábí stroje pro míchámí plastů, barev, chemických komponentů, stavebních hmot a potravin.

NGR Logo

NGR

Jako součást NEXT GENERATION GROUP podporuje NGR svými technologiemi a nápady plastikářský průmysl a zásadním způsobem tak přispívá k udržitelnému zpracování plastů.

Reifenhäuser Logo

Reifenhäuser Group

Skupina Reifenhäuser společně tvoří největší světovou kompetenční síť pro technologii vytlačování plastů.

Sima Logo

Sima

Nabízí kompletní extruzní linky, začínající zpracováním granulátu a končící balením hotových produktů., s pomocí moderního CAD – systému. Výrobní paleta firmy SIMA se rozprostírá od vybavení pro balící průmysl jako popruhy, příze, monofilamenty a multifilamenty, pro textilní průmysl jako monofilamenty a multifilamenty nebo pásky, a pro výrobu umělé trávy, buď monofilamenty nebo fibrilované pásky.

Rossi Logo

Rossi

Výrobce sítí, drátových opletů a elektrosvařovaných sítí pro různé sektory, například průmyslové filtry, olej a plyn, automobilový průmysl, ochranné prvky, domácnost, hardware.

Pierret Logo

Pierret

Specialista na řezací stroje - gilotiny a stroje pro automatické zásobování výrobních linek, používané především v odvětví recyklace textilu a plastů, ale také pro specifické aplikace.

Obor